Szkoła

Oferty pracy

A) Praktyki nauczycielskie

OMNILINGUA oferuje nauczycielom możliwość odbycia praktyk. Pomagamy także rozwiązać kwestię zakwaterowania w przypadku osób spoza San Remo.

Czas trwania praktyk

  • czas trwania: 150 godzin (40 godzin wprowadzenia przez pierwsze 2 tygodnie u boku doświadczonego nauczyciela + 110 godzin samodzielnego nauczania  przez 4 kolejne tygodnie)

Korzyści

  • możliwość późniejszego zawarcia umowy o dzieło (minimum 400 godzin)
  • możliwość bezpłatnego zakwaterowania w jednym z naszych mieszkań z kursantami

Obowiązki/Charakterystyka pracy

  • ogólne wprowadzenie w życie codzienne Szkoły
  • przez pierwsze dwa tygodnie: praca u boku nauczyciela doświadczonego w nauczaniu języka włoskiego. W kolejnych tygodniach samodzielne prowadzenie lekcji z naszymi zagranicznymi kursantami

Godziny pracy

  • od poniedziałku do piątku 4 – 6 godzin dziennie. Jedna godzina lekcyjna trwa 50 minut (lekcje odbywają się w godz. 9.00 – 12.40 ewentualnie także 13.30 – 15.10)

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Staż administracyjny

OMNILINGUA oferuje możliwość odbycia stażu w dziale administracji. Nasza oferta jest skierowana do młodych ludzi, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie we włoskim środowisku pracy. Mile widziane, chociaż nieobowiązkowe, jest uczestnictwo w kursie języka włoskiego przed rozpoczęciem stażu. Celem kursu, oprócz doskonalenia umiejętności językowych, jest również zapoznanie studenta z funkcjonowaniem szkoły.

Czas trwania stażu

  • minimum 12 tygodni
  • oferta ważna w ciągu całego roku

Warunki

  • 2 tygodnie bezpłatnego standardowego kursu włoskiego na odpowiednim poziomie (4 godziny dziennie)
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu z innymi kursantami (pokój dwuosobowy)
  • wynagrodzenie – nie jest przewidziane
  • na zakończenie zostanie wystawiony certyfikat odbycia stażu

Wymagania

  • znajomość języka włoskiego i angielskiego na poziomie średniozaawansowanym zarówno w mowie, jak i w piśmie
  • umiejętność obsługi programów komputerowych (Word, Outlook-Express, Excel)
  • miła prezencja
  • umiejętność pracy w grupie, dyspozycyjność, kreatywność

Charakterystyka pracy

  • obsługa codziennej korespondencji
  • działania związane z marketingiem (Direct-mailing, Internet-Research, University-Marketing)
  • statystyki
  • tłumaczenia
  • obowiązki związane z przyjęciem kursantów przyjeżdżających do szkoły (dwie niedziele w miesiącu)
  • pomoc w przygotowywaniu tygodniowego programu socjo-kulturalnego

  • przez pierwsze dwa tygodnie: od poniedziałku do piątku od 15.30 do 19.30 oraz dwie niedziele w miesiącu przez 6 godzin, w zamian za jeden dzień wolny w tygodniu
  • po pierwszych dwóch tygodniach: od 9.15 do 13.15 oraz od 15.00 do 18.00

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy o przesłanie CV z załączonym aktualnym zdjęciem.

Omnilingua Scuola di Lingue
Via Roma 14, 18038 Sanremo (IM) - P.IVA: 01626240087
Tel.: +39.0184.599828 - Fax: +39.0184.591708 - E-Mail: [javascript protected email address]